DermahealDERMAHEAL ULTIMATUM PTX HYPER H SERUM serumas, 30 ml

„Dermaheal Ultimatum PTx Hyper H Serum“ – tai ypatingos sudėties, nepaprastai lengvas serumas, papildytas greito poveikio patentuotais peptidais. Ši priemonė sausina pažastis, delnus ir pėdų sritį. Skaidrus, nestipraus aromato.

Dermaheal Ultimatum PTx

29.00€
- +
Aprašymas

Dėl pagrindinio komponento, heksapeptido-46, dvisluoksnės nano inkapsuliavimo metodikos peptidas  prasiskverbia iki giliausių odos sluoksnių, stimuliuoja natūralų kolageną, maitina ir atgaivina odą, suteikia jai stangrumo ir švelnumo.


Šis peptidas CAREGEN kompanijoje buvo išradinėjamas ne vienerius metus. Kompanijos įkūrėjas profesorius Dr. Yong Ji Chung – CAREGEN mokslinis vadovas bei prezidentas, taip pat gavęs mokslinį laipsnį molekulinės biologijos, farmacijos bei biochemijos srityse. Būtent profesorius Chung padarė didžiausią atradimą biomolekulinėje farmakologijoje, atrasdamas biomimetinius peptidus. Peptidai – tai trumpos baltymų grandinės. Jie išgaunami fermentacijos būdu. Biologiškai aktyvūs peptidai patalpinami į vadinamąsias nanokapsules ir tik tada įkomponuojami į produkto sudėtį. Būtent dėl nanokapsulių jie sugeba prasiskverbti giliau į dermos sluoksnį. Būtent todėl biomimetinį peptidą Hexapeptide-46 įtraukus į grožiui skirtus produktus, tai tampa nenugalima jėga kovai su senėjimu, raukšlėmis, odos pigmentacija, odos raudoniu, akne, siekiant padidinti stangrumą, atkurti odos apimtį, matomai liftinguoti.

Naudojimo būdas:

Nedidelį kiekį serumo tepkite ant konkrečių vietų ir švelniai pamasažuokite. Kad rezultatai būtų geriausi, naudokite 2-3 kartus per dieną.Sudėtis

Vanduo (Aqua), alkoholis, 1,2-heksandionas, glicerinas, PEG-60 hidrintas ricinos aliejus, pantenolis, heksapeptidas-46, natrio hialuronatas, fenoksietanolis, amonio akriloildimetiltaurato, metakrilato kryžminis polimeras, alantoinas, sojų aliejus, citrinos rūgštis, hidrintas fosfatidilcholinas, dinatrio EDTA, natrio oleatas.

Forma pasiteiravimui

Forma pasiteiravimui