DermahealDERMAHEAL ULTIMATUM PTX POST LASER kremas po lazerio procedūrų, 15 ml

„Dermaheal Ultimatum PTx Post Laser“ – tai ypatingos sudėties kremas, papildytas greito poveikio patentuotais biomimetiniais peptidais. Šie peptidai atlieka unikalų darbą – ląstelių lygmenyje stimuliuoja įvairius natūralius odos gyvybinius procesus: natūralių odos baltymų (kolageno, elastino ir kitų) sintezę, audinių regeneraciją, detoksikaciją, ląstelių atsparumą žalingiems aplinkos veiksniams ir t.t. Priemonė padeda sumažinti ir pašalinti odos randus, likusius po lazerių terapijos ar odos šveitimo.

Po lazerinių procedūrų

Dermaheal Ultimatum PTx

26.00€
- +
Aprašymas

Dėl pagrindinio komponento, heksapeptido-46, dvisluoksnės nano inkapsuliavimo metodikos peptidas  prasiskverbia iki giliausių odos sluoksnių, stimuliuoja natūralų kolageną, maitina ir atgaivina odą, suteikia jai stangrumo ir švelnumo.

Šis peptidas CAREGEN kompanijoje buvo išradinėjamas ne vienerius metus. Kompanijos įkūrėjas profesorius Dr. Yong Ji Chung – CAREGEN mokslinis vadovas bei prezidentas, taip pat gavęs mokslinį laipsnį molekulinės biologijos, farmacijos bei biochemijos srityse. Būtent profesorius Chung padarė didžiausią atradimą biomolekulinėje farmakologijoje, atrasdamas biomimetinius peptidus. Peptidai – tai trumpos baltymų grandinės. Jie išgaunami fermentacijos būdu. Biologiškai aktyvūs peptidai patalpinami į vadinamąsias nanokapsules ir tik tada įkomponuojami į produkto sudėtį. Būtent dėl nanokapsulių jie sugeba prasiskverbti giliau į dermos sluoksnį. Būtent todėl biomimetinį peptidą Hexapeptide-46 įtraukus į grožiui skirtus produktus, tai tampa nenugalima jėga kovai su senėjimu, raukšlėmis, odos pigmentacija, odos raudoniu, akne, siekiant padidinti stangrumą, atkurti odos apimtį, matomai liftinguoti.

Naudojimo būdas:

Tepkite konkrečias vietas ir patapšnokite pirštais, kad įsigertų. Pirmą dieną tepkite kas 2-3 valandas, kitas 7-10 dienų – kas 4-6 valandas.Sudėtis

Vanduo (Aqua), kaprilo/kaprio trigliceridas, glicerinas, butileno glikolis, cetearilo alkoholis, glicerilo stearatas, PEG-100 stearatas, sorbitano seskvioleatas, poliakrilatas-13, fenoksietanolis, poliizobutenas, 1,2-heksandionas, kaprililglikolis, heksapeptidas-46, polisorbatas 20, sojų aliejus, hidrintas fosfatidilcholinas, natrio oleatas.

Forma pasiteiravimui

Forma pasiteiravimui