DermahealDERMAHEAL ULTIMATUM PTX SKIN REDNESS SERUM raudonį mažinantis serumas, 30 ml

„Dermaheal Ultimatum PTx Skin Redness Serum“ – tai ypatingos sudėties, nepaprastai lengvas serumas, praturtintas biomimetiniais peptidais, kuris ramina ir rūpinasi paraudusia oda. Skaidrus ir švelnus lyg aksomas.

Jautriai, kuperozinei odai

Dermaheal Ultimatum PTx

42.00€
- +
Aprašymas

Dėl pagrindinio komponento, heksapeptido-46, dvisluoksnės nano inkapsuliavimo metodikos peptidas  prasiskverbia iki giliausių odos sluoksnių, stimuliuoja natūralų kolageną, maitina ir atgaivina odą, suteikia jai stangrumo ir švelnumo.

Šis peptidas CAREGEN kompanijoje buvo išradinėjamas ne vienerius metus. Kompanijos įkūrėjas profesorius Dr. Yong Ji Chung – CAREGEN mokslinis vadovas bei prezidentas, taip pat gavęs mokslinį laipsnį molekulinės biologijos, farmacijos bei biochemijos srityse. Būtent profesorius Chung padarė didžiausią atradimą biomolekulinėje farmakologijoje, atrasdamas biomimetinius peptidus. Peptidai – tai trumpos baltymų grandinės. Jie išgaunami fermentacijos būdu. Biologiškai aktyvūs peptidai patalpinami į vadinamąsias nanokapsules ir tik tada įkomponuojami į produkto sudėtį. Būtent dėl nanokapsulių jie sugeba prasiskverbti giliau į dermos sluoksnį. Būtent todėl biomimetinį peptidą Hexapeptide-46 įtraukus į grožiui skirtus produktus, tai tampa nenugalima jėga kovai su senėjimu, raukšlėmis, odos pigmentacija, odos raudoniu, akne, siekiant padidinti stangrumą, atkurti odos apimtį, matomai liftinguoti.

Naudojimo būdas:

Nedidelį kiekį serumo tepkite ant konkrečių vietų ir švelniai pamasažuokite. Geriausiam rezultatui pasiekti priemonę naudokite 2 kartus per dieną.
Sudėtis

Vanduo (Aqua), butileno glikolis, glicerinas, 1,2-heksandionas, heksapeptidas-46, natris, hialuronatas, fenoksietanolis, alantoinas, hidroksietilceliuliozė, sojų aliejus, hidrintas fosfatidilcholinas, citrinos rūgštis, dinatrio EDTA, oligopeptidas-24, dekapeptidas-36, oktapeptidas-11, oligopeptidas-34, oligopeptidas-92, natrio oleatas, natrio citratas, azijinės centelės ekstraktas, baikalinių kalpokių šaknies (Scutellaria Baicalensis Root) ekstraktas, japoninių pelėvirkščių (Polygonum Cuspidatum) šaknų ekstraktas, saldymedžių šaknų ekstraktas, žaliosios arbatos (Camellia Sinensis) lapų ekstraktas, rozmarinų ekstraktas, vaistinės ramunės (Matricaria) žiedų ekstraktas.

Forma pasiteiravimui

Forma pasiteiravimui