DermahealDERMAHEAL ULTIMATUM PTX SPORTS serumas, 40 ml

„Dermaheal Ultimatum PTx Sports“ – tai ypatingos sudėties, nepaprastai lengvas serumas, patobulintas greito poveikio biomimetiniais peptidais. Šie peptidai atlieka unikalų darbą – ląstelių lygmenyje stimuliuoja įvairius natūralius odos gyvybinius procesus: natūralių odos baltymų (kolageno, elastino ir kitų) sintezę, audinių regeneraciją, detoksikaciją, ląstelių atsparumą žalingiems aplinkos veiksniams ir t. t. „Dermaheal Ultimatum PTx Sports“ atpalaiduoja raumenis, juos suminkština ir suteikia komforto pojūtį. Palengvina nedidelius raumenų ir sąnarių skausmus, susijusius su silpnu nugaros skausmu, artritu ir patempimais.


Dermaheal Ultimatum PTx

24.00€
- +
Aprašymas

Priemonės sudėtyje yra unikalus heksapeptidas-46, dvisluoksnės nano inkapsuliavimo metodikos peptidas, kuris prasiskverbia iki giliausių odos sluoksnių, stimuliuoja natūralų kolageną, maitina ir atgaivina odą, suteikia jai stangrumo ir švelnumo.

Šis peptidas CAREGEN kompanijoje buvo išradinėjamas ne vienerius metus. Kompanijos įkūrėjas profesorius Dr. Yong Ji Chung – CAREGEN mokslinis vadovas bei prezidentas, taip pat gavęs mokslinį laipsnį molekulinės biologijos, farmacijos bei biochemijos srityse. Būtent profesorius Chung padarė didžiausią atradimą biomolekulinėje farmakologijoje, atrasdamas biomimetinius peptidus. Peptidai – tai trumpos baltymų grandinės. Jie išgaunami fermentacijos būdu. Biologiškai aktyvūs peptidai patalpinami į vadinamąsias nanokapsules ir tik tada įkomponuojami į produkto sudėtį. Būtent dėl nanokapsulių jie sugeba prasiskverbti giliau į dermos sluoksnį. Būtent todėl biomimetinį peptidą Hexapeptide-46 įtraukus į grožiui skirtus produktus, tai tampa nenugalima jėga kovai su senėjimu, raukšlėmis, odos pigmentacija, odos raudoniu, akne, siekiant padidinti stangrumą, atkurti odos apimtį, matomai liftinguoti.

Naudojimo būdas:

Reikiamą kiekį serumo tepkite ant konkrečių vietų ir švelniai pamasažuokite. Geriausiam rezultatui pasiekti priemonę naudokite 2-3 kartus per dieną.

Sudėtis

Pagrindinis aktyvusis komponentas:

Alantoinas 0,5 proc.

Papildomi komponentai:

Vanduo (Aqua), alkoholis, cetearilo alkoholis, kaprilo / kaprio trigliceridas, sorbitano stearatas, fenoksietanolis, heksapeptidas-46, natrio akrilatas / natrio akriloildimetiltaurato kopolimeras, 1,2-heksanediolis, kaprililglikolis, izoheksadekanas, glicerilo stearatas, PEG-100 stearatas, natrio hialuronatas, kokamido metilo MEA, glicerinas, ksantano derva, Polisorbatas 80, aminopropilo metilfosfatas, sacharozės kokoatas, sojų aliejus, hidrintas fosfatidilcholinas, natrio oleatas.

Forma pasiteiravimui

Forma pasiteiravimui