Diego dalla PalmaDIEGO DALLA PALMA kalėdinis veido valymo rinkinys su šepetėliu: deguonimi praturtintas šveitiklis, 75 ml + veido valymo šepetėlis, 1 vnt. + balta kosmetinė

Nežinote, ką padovanoti sau ar artimam žmogui žiemos švenčių proga? DIEGO DALLA PALMA veido valymo rinkinys – tai puiki dovana grožio terapijai namuose. Rinkinį sudaro deguonimi praturtintas šveitiklis, 75 ml, veido valymo šepetėlis ir patogi, balta kosmetinė. 

Diego dalla Palma

Veidui

31.00€
- +
Aprašymas

DIEGO DALLA PALMA deguonimi praturtintas šveitiklis, 75 ml

Šveitiklis, skatinantis deguonies pasisavinimą.

Dėl aktyviųjų sudedamųjų ingredientų, oda pasisavina deguonį, o mikro dalelės pašalina negyvą odos sluoksnį, taip pat minkštindamos ir drėkindamos odą. Rezultatas – švari ir švytinti oda. Galima naudoti ant drėgnos arba sausos odos. Švelniai patrinkite sukamaisiais judesiais, ypač veido paviršiuje. Galiausiai nuplaukite šiltu vandeniu.

DIEGO DALLA PALMA veido valymo šepetėlis, 1 vnt.

Inovatyvus šepetėlis su anglimi praturtintais minkštais šereliais, kurie švelniai valo veido odą, pašalina susikaupusius toksinus bei suteikia malonų masažą. Šis šepetėlis pasižymi giluminiu valomuoju poveikiu, šalinančiu negyvas odos ląsteles ir nešvarumus.


Forma pasiteiravimui

Forma pasiteiravimui