DermahealDERMAHEAL Ultimatum PTx kremas, 15 ml

DERMAHEAL Ultimatum PTx  su "Hexapeptide-46", šis peptidas atlieka botulino toksino C poveikį!

Revoliucija, pralenkusi naujoves!

Šis šūkis geriausiai pristato 2019 metų pasaulinę inovaciją – pirmaujančios pasaulyje biomimetinių peptidų gamintojos CAREGEN kompanijos produktą Dermaheal Ultimatum PTx -  profesionalios kosmetinės priemonės skirtos namų naudojimui, kurių poveikis kaip botulino toksino, tačiau BE toksino sudėtyje!

Anti-age

Dermaheal Ultimatum PTx

Veidui

46.00€
- +
Aprašymas

Dermaheal Ultimatum PTx priemonių pagalba išgaunamas  rezultatas, prilygstantis botulino toksino poveikiui dėl sudėtyje esančio naujos kartos peptido Hexapeptide-46. Šis peptidas CAREGEN kompanijoje buvo išradinėjamas ne vienerius metus. Kompanijos įkūrėjas profesorius Dr. Yong Ji Chung – CAREGEN mokslinis vadovas bei prezidentas, taip pat gavęs mokslinį laipsnį molekulinės biologijos, farmacijos bei biochemijos srityse. Būtent profesorius Chung padarė didžiausią atradimą biomolekulinėje farmakologijoje, atrasdamas biomimetinius peptidus. Peptidai – tai trumpos baltymų grandinės. Jie išgaunami fermentacijos būdu. Biologiškai aktyvūs peptidai patalpinami į vadinamąsias nanokapsules ir tik tada įkomponuojami į produkto sudėtį. Būtent dėl nanokapsulių jie sugeba prasiskverbti giliau į dermos sluoksnį. Būtent todėl biomimetinį peptidą Hexapeptide-46 įtraukus į grožiui skirtus produktus, tai tampa nenugalima jėga kovai su senėjimu, raukšlėmis, odos pigmentacija, odos raudoniu, siekiant padidinti stangrumą, atkurti odos apimtį, matomai liftinguoti. 

Dermaheal Ultimatum PTx yra absoliučiai inovatyvus produktas, kuris, dėka savo sudėties, veikia kaip botulino toksinas, tačiau sudėtyje toksino nėra. Sudėtyje esantis Hexapeptidas-46 atpalaiduoja raumens susitraukimus, todėl išlyginamos veido mimikos raukšlės kaktoje, smulkios raukšlytės aplink akis. Produktai skirti naudoti visam veidui, tokiai jautriai zonai, kaip paakių sritis, o taip pat galima tepti rankas ar kitas problemines vietas, kur pastebimi senėjimo ir suglebimo požymiai (kaklas, dekolte). Pasiekiamas greitas ir matomas rezultatas, išliekantis nuo 4 dienų iki mėnesio (priklausomai nuo preparato naudojimo trukmės). Dar vienas labai svarbus aspektas – šis preparatas ne tik lygina bei skaistina odą, mažina paraudimą bei pigmentaciją, bet ir sutraukia išsiplėtusias poras bei mažina sebumo išsiskyrimą. Ši savybė suteikia lygios, sveikos bei neblizgančios odos efektą. Produktą galima naudoti nuolatos. Jį naudojant namų sąlygomis ryte ir vakare visą savaitę, Jūs gausite efektą, kuris išsilaikys visą mėnesį – jau po pirmos dienos Jūs pastebėsite, kad oda palygėjo, mažėja mimikos raukšlių pastebimumas, traukiasi poros, kontroliuojamas sebumo išsiskyrimas.

Profesionalų Dermaheal Ultimatum PTx kremą galite naudoti nuolatos, dėl jo saugios sudėties, ir pasieksite akivaizdžių rezultatų.SudėtisForma pasiteiravimui

Forma pasiteiravimui


Panašios prekės

  • Rekomenduojame
DERMAHEAL Ultimatum PTx serumas, 15 ml

DERMAHEAL Ultimatum PTx serumas, 15 ml

Dermaheal

44.00€
  • Rekomenduojame
DERMAHEAL Ultimatum PTx serumo ir kremo rinkinys, 15 ml + 15 ml DOVANA PTx kremas, 15 ml

DERMAHEAL Ultimatum PTx serumo ir kremo rinkinys, 15 ml + 15 ml DOVANA PTx kremas, 15 ml

Dermaheal

79.00€
  • Rekomenduojame
RINKINYS: VRoll žemo dažnio elektrostimuliacinis aparatas ir DERMAHEAL Ultimatum PTx serumas ir kremas po 15 ml

RINKINYS: VRoll žemo dažnio elektrostimuliacinis aparatas ir DERMAHEAL Ultimatum PTx serumas ir kremas po 15 ml

Dermaheal

258.00€