DermahealDERMAHEAL Ultimatum PTx serumo ir kremo rinkinys, 15 ml + 15 ml DOVANA PTx kremas, 15 ml

DOVANA DERMAHEAL Ultimatum PTx kremas, 15 ml, perkant DERMAHEAL Ultimatum PTx serumo ir kremo rinkinį!

Revoliucija, pralenkusi naujoves!
Šis šūkis geriausiai pristato 2019 metų pasaulinę naujieną – pirmaujančios pasaulyje inovatyvių biomimetinių peptidų gamintojos CAREGEN kompanijos produktą Dermaheal Ultimatum PTx -  revoliucinės priemonės, skirtos ne tik profesionaliam, bet ir namų naudojimui, kurių poveikis kaip botulino toksino, tačiau – be toksino sudėtyje!

DERMAHEAL Ultimatum PTx, botulino toksino poveikis – be TOKSINO!
Anti-age

Dermaheal Ultimatum PTx

Veidui

79.00€
- +
Aprašymas

Dermaheal Ultimatum PTx priemonių pagalba išgaunamas  rezultatas, prilygstantis botulino toksino poveikiui dėl sudėtyje esančio naujos kartos peptido Hexapeptide-46. Šis peptidas CAREGEN kompanijoje buvo išradinėjamas ne vienerius metus. Kompanijos įkūrėjas profesorius Dr. Yong Ji Chung – CAREGEN mokslinis vadovas bei prezidentas, taip pat gavęs mokslinį laipsnį molekulinės biologijos, farmacijos bei biochemijos srityse. Būtent profesorius Chung padarė didžiausią atradimą biomolekulinėje farmakologijoje, atrasdamas biomimetinius peptidus. Peptidai – tai trumpos baltymų grandinės. Jie išgaunami fermentacijos būdu. Biologiškai aktyvūs peptidai patalpinami į vadinamąsias nanokapsules ir tik tada įkomponuojami į produkto sudėtį. Būtent dėl nanokapsulių jie sugeba prasiskverbti giliau į dermos sluoksnį. Būtent todėl biomimetinį peptidą Hexapeptide-46 įtraukus į grožiui skirtus produktus, tai tampa nenugalima jėga kovai su senėjimu, raukšlėmis, odos pigmentacija, odos raudoniu, siekiant padidinti stangrumą, atkurti odos apimtį, matomai liftinguoti.

Dermaheal Ultimatum PTx yra absoliučiai inovatyvus produktas, kuris, dėka savo sudėties, veikia kaip botulino toksinas, tačiau sudėtyje toksino nėra. Sudėtyje esantis Hexapeptidas-46 atpalaiduoja raumens susitraukimus, todėl išlyginamos veido mimikos raukšlės kaktoje, smulkios raukšlytės aplink akis.

Produktai skirti naudoti visam veidui, tokiai jautriai zonai, kaip paakių sritis, o taip pat galima tepti rankas ar kitas problemines vietas, kur stebimi senėjimo ir suglebimo požymiai (kaklas, dekolte).

Pasiekiamas greitas ir matomas rezultatas, išliekantis nuo 4 dienų iki mėnesio (priklausomai nuo preparato naudojimo trukmės). Dar vienas labai svarbus aspektas – šis preparatas ne tik lygina bei skaistina odą, mažina paraudimą bei pigmentaciją, bet ir sutraukia išsiplėtusias poras bei mažina sebumo išsiskyrimą. Ši savybė suteikia lygios, sveikos bei neblizgančios odos efektą. Produktą galima naudoti nuolatos. Jį naudojant namų sąlygomis ryte ir vakare visą savaitę, Jūs gausite efektą, kuris išsilaikys visą mėnesį – jau po pirmos dienos Jūs pastebėsite, kad oda palygėjo, mažėja mimikos raukšlių pastebimumas, traukiasi poros, kontroliuojamas sebumo išsiskyrimas.

Geresniam produkto įsisavinimui ir efektyvesniam rezultatui pasiekti rekomenduojame Dermaheal Ultimatum PTx serumą įvesti, įmasažuoti su VRoll žemo dažnio elektrostimuliaciniu aparatu.
Švelnus elektrostimuliacinis raumenų masažas namų sąlygomis!
Nedidelis nešiojamas prietaisas, kurį galima naudoti bet kur ir bet kada.


  Žemo dažnio elektros srovės energija užtikrina, kad įmasažavimas bus saugus, o odos būklė pastebimai pagerės – oda tapts elastingesnė, pastebimai matysis odos patempimo efektas.

  Žema 1 KHz dažnio elektros srovės energija su pulsuojančia sistema giliau masažuoja raumenis, skatina aktyvesnę kraujotaką.

  Dėl dvigubų VRoll nerūdijančio plieno rutuliukų, kurie apsisuka 360 laipsnių, kosmetinių produktų įvedimas, įmasažavimo būdu, patenka į gilesnius odos audinius ir užtikrina efektyvesnį rezultatą - oda sustangrėja, matomas patempimo, liftingo efektas.


  VRoll naudojimas:

  • Vienas mygtukas įjungimui bei lygio pasirinkimui.
  • Palaikykite mygtuką paspaudę 2 sekundes, iki kol išgirsite ilgą pyptelėjimą – taip įjungiamas prietaisas ir automatiškai nustatoma žemo dažnio elektros srovė 1 lygiu.
  • Trumpai spustelėkite mygtuką ir pakeisite lygį iki 5. Pakartotinai spusčiodami mygtuką grįšite iki 1 lygio.
  • Baigus naudoti, palaikykite mygtuką paspaudę 2 sekundes, iki kol išgirsite triskart pasikartojantį ilgą pyptelėjimą – taip prietaisas išjungiamas.
  • Po 10 minučių naudojimo prietaisas triskart supypsi ir išsijungia automatiškai.
  • VRoll aparatas negali būti kraunamas naudojimo metu. Prieš kraudami prietaisą išjunkite.
  • Krovimo metu gali šviesti LED indikatoriai (paeiliui užsidegs nuo 1 iki 5 lygio) .
  • Pilnai pakrovus bateriją prietaisas veiks 120 minučių (12 kartų).

  Svarbi informacija:

  • VRoll galima naudoti 10 minučių iki 3 procedūrų per kartą žmogui arba maksimaliai 30 minučių.
  • VRoll procedūra negali būti atliekama: besilaukiančioms moterims; pacientams su širdies elektrostimuliatoriumi; pacientams, kurių organizme yra metalinių įrenginių; pacientams su onkologinėmis ligomis; sergantiems ūminėmis ligomis; turintiems skydliaukės sutrikimų; turintys kepenų nepakankamumo sutrikimų; turintiems krūties kraujagyslių išsiplėtimą; kurie turi randų ar infekcijų procedūros atlikimo srityse; kurių oda yra jautri.
  Sudėtis


  Forma pasiteiravimui

  Forma pasiteiravimui


  Panašios prekės

  • Rekomenduojame
  DERMAHEAL Ultimatum PTx kremas, 15 ml

  DERMAHEAL Ultimatum PTx kremas, 15 ml

  Dermaheal

  46.00€
  • Rekomenduojame
  DERMAHEAL Ultimatum PTx serumas, 15 ml

  DERMAHEAL Ultimatum PTx serumas, 15 ml

  Dermaheal

  44.00€
  • Rekomenduojame
  VRoll žemo dažnio elektrostimuliacinis aparatas

  VRoll žemo dažnio elektrostimuliacinis aparatas

  199.00€
  • Rekomenduojame
  RINKINYS: VRoll žemo dažnio elektrostimuliacinis aparatas ir DERMAHEAL Ultimatum PTx serumas ir kremas po 15 ml

  RINKINYS: VRoll žemo dažnio elektrostimuliacinis aparatas ir DERMAHEAL Ultimatum PTx serumas ir kremas po 15 ml

  Dermaheal

  258.00€