DermahealDERMAHEAL Ultimatum PTx serumas, 15 ml

DERMAHEAL Ultimatum PTx serumas su "Hexapeptide-46", tai pirmasis pasaulyje peptidas veikiantis kaip botulino toksinas C!

Revoliucija, pralenkusi naujoves!

2019 metų pasaulinė inovacija – pirmaujančios pasaulyje biomimetinių peptidų gamintojos CAREGEN kompanijos profesionalus produktas, skirtas namų naudojimui. Dermaheal Ultimatum Ptx serumo poveikiai kompleksiniai - lygina raukšles, mažina odos raudonį ir pigmentaciją, mažina sebumo išsiskyrimą, mažina bėrimus, sutraukia išsiplėtusias poras, stangrina ir matomai liftinguoja odą. 
Anti-age

Dermaheal Ultimatum PTx

Veidui

44.00€
- +
Aprašymas

Dermaheal Ultimatum PTx yra absoliučiai inovatyvus produktas, kuris, dėka savo sudėties, veikia kaip botulino toksinas, tačiau sudėtyje toksino nėra. Sudėtyje esantis Hexapeptidas-46 atpalaiduoja raumens susitraukimus, todėl išlyginamos veido mimikos raukšlės kaktoje, smulkios raukšlytės aplink akis.

Produktai skirti naudoti visam veidui, tokiai jautriai zonai, kaip paakių sritis, o taip pat galima tepti rankas ar kitas problemines vietas, kur pastebimi senėjimo ir suglebimo požymiai (kaklas, dekolte).

Pasiekiamas greitas ir matomas rezultatas, išliekantis nuo 4 dienų iki mėnesio (priklausomai nuo preparato naudojimo trukmės). Dar vienas labai svarbus aspektas – šis preparatas ne tik lygina bei skaistina odą, mažina paraudimą bei pigmentaciją, bet ir sutraukia išsiplėtusias poras bei mažina sebumo išsiskyrimą. Ši savybė suteikia lygios, sveikos bei neblizgančios odos efektą. Produktą galima naudoti nuolatos. Jį naudojant namų sąlygomis ryte ir vakare visą savaitę, Jūs gausite efektą, kuris išsilaikys visą mėnesį – jau po pirmos dienos Jūs pastebėsite, kad oda palygėjo, mažėja mimikos raukšlių pastebimumas, traukiasi poros, kontroliuojamas sebumo išsiskyrimas.

Dermaheal Ultimatum PTx yra skirtas naudoti tiek profesionaliai (kosmetologams), tiek paprastam vartotojui namuose. Jis tinka ne tik moterims, bet ir vyrams!

Geresniam produkto įsisavinimui ir efektyvesniam rezultatui pasiekti rekomenduojame Dermaheal Ultimatum PTx serumą įvesti, įmasažuoti su VRoll žemo dažnio elektrostimuliaciniu aparatu.
Švelnus elektrostimuliacinis raumenų masažas namų sąlygomis!
Nedidelis nešiojamas prietaisas, kurį galima naudoti bet kur ir bet kada.

Žemo dažnio elektros srovės energija užtikrina, kad įmasažavimas bus saugus, o odos būklė pastebimai pagerės – oda tapts elastingesnė, pastebimai matysis odos patempimo efektas.

Žema 1 KHz dažnio elektros srovės energija su pulsuojančia sistema giliau masažuoja raumenis, skatina aktyvesnę kraujotaką.

Dėl dvigubų VRoll nerūdijančio plieno rutuliukų, kurie apsisuka 360 laipsnių, kosmetinių produktų įvedimas, įmasažavimo būdu, patenka į gilesnius odos audinius ir užtikrina efektyvesnį rezultatą - oda sustangrėja, matomas patempimo, liftingo efektas.

VRoll naudojimas:

 • Vienas mygtukas įjungimui bei lygio pasirinkimui.
 • Palaikykite mygtuką paspaudę 2 sekundes, iki kol išgirsite ilgą pyptelėjimą – taip įjungiamas prietaisas ir automatiškai nustatoma žemo dažnio elektros srovė 1 lygiu.
 • Trumpai spustelėkite mygtuką ir pakeisite lygį iki 5. Pakartotinai spusčiodami mygtuką grįšite iki 1 lygio.
 • Baigus naudoti, palaikykite mygtuką paspaudę 2 sekundes, iki kol išgirsite triskart pasikartojantį ilgą pyptelėjimą – taip prietaisas išjungiamas.
 • Po 10 minučių naudojimo prietaisas triskart supypsi ir išsijungia automatiškai.
 • VRoll aparatas negali būti kraunamas naudojimo metu. Prieš kraudami prietaisą išjunkite.
 • Krovimo metu gali šviesti LED indikatoriai (paeiliui užsidegs nuo 1 iki 5 lygio) .
 • Pilnai pakrovus bateriją prietaisas veiks 120 minučių (12 kartų).

Svarbi informacija:

 • VRoll galima naudoti 10 minučių iki 3 procedūrų per kartą žmogui arba maksimaliai 30 minučių.
 • VRoll procedūra negali būti atliekama: besilaukiančioms moterims; pacientams su širdies elektrostimuliatoriumi; pacientams, kurių organizme yra metalinių įrenginių; pacientams su onkologinėmis ligomis; sergantiems ūminėmis ligomis; turintiems skydliaukės sutrikimų; turintys kepenų nepakankamumo sutrikimų; turintiems krūties kraujagyslių išsiplėtimą; kurie turi randų ar infekcijų procedūros atlikimo srityse; kurių oda yra jautri.
Sudėtis


Forma pasiteiravimui

Forma pasiteiravimui


Panašios prekės

 • Rekomenduojame
DERMAHEAL Ultimatum PTx kremas, 15 ml

DERMAHEAL Ultimatum PTx kremas, 15 ml

Dermaheal

46.00€
 • Rekomenduojame
DERMAHEAL Ultimatum PTx serumo ir kremo rinkinys, 15 ml + 15 ml DOVANA PTx kremas, 15 ml

DERMAHEAL Ultimatum PTx serumo ir kremo rinkinys, 15 ml + 15 ml DOVANA PTx kremas, 15 ml

Dermaheal

79.00€
 • Rekomenduojame
VRoll žemo dažnio elektrostimuliacinis aparatas

VRoll žemo dažnio elektrostimuliacinis aparatas

199.00€
 • Rekomenduojame
RINKINYS: VRoll žemo dažnio elektrostimuliacinis aparatas ir DERMAHEAL Ultimatum PTx serumas ir kremas po 15 ml

RINKINYS: VRoll žemo dažnio elektrostimuliacinis aparatas ir DERMAHEAL Ultimatum PTx serumas ir kremas po 15 ml

Dermaheal

258.00€